TURKUAZ MAVİSİYLE TIRNAK SÜSLEME ANLATIMLI

 

 

0

 

Tırnak süsleme çalışmaları son zamanlarda bir çılgınlık haline geldi. Bu yazımda paylaştığım çalışma da işte o çılgınlıklardan birisidir. Anlatımlı bir şekilde adımlar resimlerde belirtilmiş.

Turkuaz mavisiyle tırnak süsleme çalışması yapmak isteyenler veya evde kolay tırnak süsleme çalışmaları arayanlar için bu güzel çalışmayı öneriyorum. Evde sizde tırnaklarınızı süsleyip, etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Bu tür tırnak süsleme örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Tırnak süsleme sanatı yani nail çalışmalarını uzun zamandır araştırıyordum. Benzerlerini bulup daha önce de paylaşmıştım.

Resimli anlatımda süslemeyi nasıl yapacağınız kare kare gösterilmiş. Malzemeleri ve renk seçimini kendinize göre değiştirebilirsiniz.

 

 

Evde tırnak süsleme çalışması için bu yazımın altında çıkan benzer çalışmalara da mutlaka göz atın. Şimdi sizleri mavi tırnak süsleme çalışmasının örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

turkuaz-mavisiyle-tirnak-susleme-anlatimli

source

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI İKİ RENKLİ ÇARK ÇİÇEĞİ MEKİK OYASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir