TURKUAZ MAVİSİYLE TIRNAK SÜSLEME ANLATIMLI


Tırnak süsleme çalışmaları son zamanlarda bir çılgınlık haline geldi. Bu yazımda paylaştığım çalışma da işte o çılgınlıklardan birisidir. Anlatımlı bir şekilde adımlar resimlerde belirtilmiş.

Turkuaz mavisiyle tırnak süsleme çalışması yapmak isteyenler veya evde kolay tırnak süsleme çalışmaları arayanlar için bu güzel çalışmayı öneriyorum. Evde sizde tırnaklarınızı süsleyip, etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Bu tür tırnak süsleme örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Tırnak süsleme sanatı yani nail çalışmalarını uzun zamandır araştırıyordum. Benzerlerini bulup daha önce de paylaşmıştım.

Resimli anlatımda süslemeyi nasıl yapacağınız kare kare gösterilmiş. Malzemeleri ve renk seçimini kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Evde tırnak süsleme çalışması için bu yazımın altında çıkan benzer çalışmalara da mutlaka göz atın. Şimdi sizleri mavi tırnak süsleme çalışmasının örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

turkuaz-mavisiyle-tirnak-susleme-anlatimli

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*