Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi

1x1.trans

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi

Rulo kullanarak harika hediye paketleri hazırlayabilirsiniz. Peki ruloyu nerden bulacaksınız? fazla aramanıza gerek yok. Kullandığınız tuvalet kağıtları bitince onlardan çıkan ruloları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tuvalet kağıdından hediye kutusu yapmak için sanıyorum ki daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Hatta bu yazımızın hemen altında yer alan bölümde karşınıza çıkacaklar. Onlar da çok şık ve güzel tasarıma sahipler. Kolayca da yapılıyorlar. Bu güzel çalışma da zorlanacak bir şey yok. Kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Anlatımlı karton hediye paket şablonlarını sitemizde bulabilirsiniz. Onlar daha profesyonel ve güzel olarak karşınıza çıkacak. Bu çalışma basit olsa da yine de sevimli gözüküyor. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.


tuvalet-kagidi-rulosundan-hediye-paketi-nasil-yapilir

Kağıttan Küp Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*