Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi

 

 

0

 

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi

Rulo kullanarak harika hediye paketleri hazırlayabilirsiniz. Peki ruloyu nerden bulacaksınız? fazla aramanıza gerek yok. Kullandığınız tuvalet kağıtları bitince onlardan çıkan ruloları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tuvalet kağıdından hediye kutusu yapmak için sanıyorum ki daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Hatta bu yazımızın hemen altında yer alan bölümde karşınıza çıkacaklar. Onlar da çok şık ve güzel tasarıma sahipler. Kolayca da yapılıyorlar. Bu güzel çalışma da zorlanacak bir şey yok. Kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Anlatımlı karton hediye paket şablonlarını sitemizde bulabilirsiniz. Onlar daha profesyonel ve güzel olarak karşınıza çıkacak. Bu çalışma basit olsa da yine de sevimli gözüküyor. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

 

 

tuvalet-kagidi-rulosundan-hediye-paketi-nasil-yapilir

 

 

Daha önce paylaştığımız Kağıttan Küp Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir