Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi Yapılışı

 

 

0

 

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Paket Yap

Tuvalet kağıdı rulolarınızı atmayın. Onları geri dönüşüm olarak harika hediye paketlerine dönüştürebilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bitmiş tuvalet kağıtlarınızın rulolarından hediye paketleri yapabilirsiniz. Evde karton rulodan hediye paketi yapmak için birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

 

 

Daha önce de kartondan paket nasıl yapılır şeklinde şablonlar ve anlatımlar paylaşmıştık. Hemen bu içeriğin altından zaten onlarda karşınıza çıkacak. İnceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Adım adım karton rulodan sürpriz paket yapımıyla alakalı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Basit ve etkili bir hediye paketi olduklarını söyleyebilirim. Herkesin beğeneceğini ve gönderi yaptığınız kişilerin memnun kalacağını da eklemek isterim. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Ponpon Tavşan Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir