TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN KAPI SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Tuvalet kağıdı rulosundan kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde kapınıza çok güzel süsler yapabileceksiniz. Kapı süsü yapmak için karton veya benzeri malzemeler de kullanabilirsiniz.

Ancak tuvalet kağıdı rulosu yuvarlak olduğu için makas ile kolaylıkla kesebilir ve yapıştırma işlemi sonrası kapı süsünü şekilli bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Tuvalet kağıdından kapı süsü yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları da bu yazımın altında bulabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde evinizin kapısına süs olarak daha değişik çalışmalar da yapabilirsiniz. Anlatımlı olmaları sayesinde zorlanmadan yapabilir ve benzer süs çalışmalarını yapıp kolaylıkla da satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri kapı süsü yapmak için kolay anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tuvalet-kagidi-rulosundan-kapi-susu-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız TUVALET KAĞIDINDAN OYUNCAK KEDİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir