TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN MİNYATÜR ADAM YAPMAK

 

 

0

 

Daha önceki yazımda da olduğu gibi tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Küçük ve basit çalışmalar olsa da biraz emek vermek gerekiyor. Zor olmayan işleri genelde bulmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım örnekte resimli anlatım olarak tüm detaylar verilmemiş. Ancak tuvalet kağıdından minyatür adam yapmak isteyen olursa diye paylaşmak istedim. Yine de fikir oluşturacağını düşünüyorum.

Bu tür süslemeler ile çocuklarınızın odasını oldukça güzel bir hale dönüştürebilir ve süsleyebilirsiniz. Pahalı oyuncaklar almak yerine evdeki bu tür malzemelerle kolaylıkla ve masrafsız çok güzel eğlencelik oyuncaklar yapabilirsiniz.

Sitemizde bu tür fikirleri oldukça fazla paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri tuvalet kağıdı rulosundan minyatür adam yapmak için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tuvalet-kagidi-rulosundan-minyatur-adam-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN TABLO YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir