TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN MİNYATÜR ADAM YAPMAK


Daha önceki yazımda da olduğu gibi tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Küçük ve basit çalışmalar olsa da biraz emek vermek gerekiyor. Zor olmayan işleri genelde bulmaya çalışıyorum.

Bu yazımda paylaştığım örnekte resimli anlatım olarak tüm detaylar verilmemiş. Ancak tuvalet kağıdından minyatür adam yapmak isteyen olursa diye paylaşmak istedim. Yine de fikir oluşturacağını düşünüyorum.

Bu tür süslemeler ile çocuklarınızın odasını oldukça güzel bir hale dönüştürebilir ve süsleyebilirsiniz. Pahalı oyuncaklar almak yerine evdeki bu tür malzemelerle kolaylıkla ve masrafsız çok güzel eğlencelik oyuncaklar yapabilirsiniz.

Sitemizde bu tür fikirleri oldukça fazla paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri tuvalet kağıdı rulosundan minyatür adam yapmak için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tuvalet-kagidi-rulosundan-minyatur-adam-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*