Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım

tuvalet-kagidi-rulosundan-minyatur-koltuk-yapimi25-737x415

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım

Minyatür çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda ise yine farklı bir minyatür çalışması paylaşacağım. Tuvalet kağıdı rulosundan minyatür koltuk yapılışının anlatımlı resimlerinden yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Sitemizde kağıt karton kategorisinde ve kendin yap kategorilerinde birbirinden farklı tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda yer alan bağlantılardan da tuvalet kağıdı rulosu ile yapılan benzer çalışmalar belirecektir. İlgili bağlantılara tıklayarak, diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Tuvalet kağıdı rulosunu genelde evimizde işe yaramaz diye atarız. Ancak atmadan önce sitemizde yer alan çalışmalara bir göz atmanızı ve beğendikleriniz için biriken tuvalet kağıdı rulolarını kullanabilirsiniz.

source : http://www.forum.dollplanet.ru/

Miniatur-Kartons – cartons décoratifs – miniature cartons

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*