Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Minyatür Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım

Minyatür çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda ise yine farklı bir minyatür çalışması paylaşacağım. Tuvalet kağıdı rulosundan minyatür koltuk yapılışının anlatımlı resimlerinden yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Sitemizde kağıt karton kategorisinde ve kendin yap kategorilerinde birbirinden farklı tuvalet kağıdı rulosundan yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda yer alan bağlantılardan da tuvalet kağıdı rulosu ile yapılan benzer çalışmalar belirecektir. İlgili bağlantılara tıklayarak, diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

 

 

Tuvalet kağıdı rulosunu genelde evimizde işe yaramaz diye atarız. Ancak atmadan önce sitemizde yer alan çalışmalara bir göz atmanızı ve beğendikleriniz için biriken tuvalet kağıdı rulolarını kullanabilirsiniz.

source : http://www.forum.dollplanet.ru/

Miniatur-Kartons – cartons décoratifs – miniature cartons

 

 

Daha önce paylaştığımız Toplam 35 Adet Hayvan Maket Şablonları 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir