TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN TABLO YAPMAK

 

 

0

 

Tuvalet kağıdından tablo yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir örnek resim paylaştım. Resimli anlatımda ne yapacağınız tam olarak gösterilmese de, az çok tablo yapmakla ilgili fikrinizin oluşacağını düşünüyorum.

Tuvalet kağıdı rulosundan tablo yapmak için tek ihtiyacınız olan kullanılmış bitmiş tuvalet kağıdı rulolarıdır. Bunları yan yana ve üst üstü yapıştırdıktan sonra ortaya çıkarmak istediğiniz şekil öncesi boyayabilir ve tablonuzu yapabilirsiniz.

Öncelikle size önerim duvara nasıl bir tablo yapacaksanız onun basit şablonunu çıkartıp, daha sonra tuvalet kağıdı rulolarına benzer şekilde kalemle çizdikten sonra kendi resimli anlatımınızı kendiniz yapmış olacaksınız.

Sonrası ise yapışkan ve tuvalet kağıdı rulolarıyla boyanın işidir. Bu sayede sizde evinize rulodan tablo yapmış olacaksınız. Örnek çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tuvalet-kagidi-rulosundan-tablo-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız İĞNE OYASI KUYUMCU KAFESİ VİDEO ANLATIMLI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir