Tuvalet Kağıdı Rulosundan Tavşan Yapımı

 

 

0

 

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Tavşan

Tuvalet kağıdı rulosunu kullanarak kolay tavşan figürleri yapabilirsiniz. Evinizde kullandıktan sonra arta kalan tuvalet kağıdı rulolarını atmayın. Bu ruloları kullanarak harika tavşan figürleri oluşturabilirsiniz. Evde tuvalet kağıdı rulosuyla yapılan çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulacaksınız. Kolay yapılan karton maket çalışmaları, oyuncak çalışmaları ve kartondan figür yapımıyla alakalı birçok güzel projeye daha önce sitemizde yer vermiştik.

Anlatımlı karton çalışmalarını sizde yapabilir ve boş zamanlarınızı bu tür minyatür çalışmalar yaparak geçirebilirsiniz. Anlatımlı karton değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınıza güzel ve basit oyuncaklar hazırlayabilirsiniz. Anlatımlı tuvalet kağıdı rulosu değerlendirme çalışmalarını altta fazlaca da bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan2

 

 

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan3

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan4

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan5

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Çiçek Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir