Tuvalet Kağıdı Rulosundan Tavşan Yapımı


tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Tavşan

Tuvalet kağıdı rulosunu kullanarak kolay tavşan figürleri yapabilirsiniz. Evinizde kullandıktan sonra arta kalan tuvalet kağıdı rulolarını atmayın. Bu ruloları kullanarak harika tavşan figürleri oluşturabilirsiniz. Evde tuvalet kağıdı rulosuyla yapılan çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulacaksınız. Kolay yapılan karton maket çalışmaları, oyuncak çalışmaları ve kartondan figür yapımıyla alakalı birçok güzel projeye daha önce sitemizde yer vermiştik.

Anlatımlı karton çalışmalarını sizde yapabilir ve boş zamanlarınızı bu tür minyatür çalışmalar yaparak geçirebilirsiniz. Anlatımlı karton değerlendirme çalışmaları sayesinde sizde çocuklarınıza güzel ve basit oyuncaklar hazırlayabilirsiniz. Anlatımlı tuvalet kağıdı rulosu değerlendirme çalışmalarını altta fazlaca da bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolay gelsin.

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan2


tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan3

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan4

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan5

tuvalet-kagidi-rulosundan-tavsan

Tığ İşi Çiçek Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*