TUVALET KAĞIDINDAN OYUNCAK KEDİ YAPMAK

 

 

0

 

Tuvalet kağıdından oyuncak kedi yapmak için farklı bulduğum bir çalışma ile yine karşınızdayım. Bu yazımda paylaştığım çalışma tuvalet kağıdı rulosundan yapılıyor. Tuvalet kağıdı rulosu bittiğinde genelde atarız.

Ancak onu kullanarak çok güzel ve değişik çalışmalar yapıldığını biliyor muydunuz? işte o çalışmalardan birisiyle karşınızdayım. Sitemizde yer alan kağıt karton kategorilerinde bu tür çalışmaları fazlaca bulabilirsiniz.

Hatta benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Gerçekten tuvalet kağıdı rulosuyla çok değişik çalışmaların yapıldığını görünce şaşıracaksınız. Ben ilk gördüğümde vay be dediklerim dahi oldu.

Sizde ilk kez bu tür çalışmaları görüyorsanız, çocuklarınıza basit karton oyuncaklar yapmak için bu karton fikirlerini yapmayı düşünebilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri resimli anlatımı olan tuvalet kağıdı rulosundan kedi yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tuvalet-kagidindan-oyuncak-kedi-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI İĞNE OYASI ZÜRAFA TEKNİĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir