TÜYLÜ İPTEN OYUNCAK KUŞ YAPMAK

tuylu-ipten-oyuncak-kus-yapmak-513x415

Tüylü ipten oyuncak kuş yapmak için paylaştığım bu güzel minyatür çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel çalışmayı boş zamanınızı değerlendirmede kullanabilirsiniz. Anlatımlı kolay yapılan bu güzel çalışmayı süs niyetine yapabilirsiniz.

Oyuncak olarak yapıp kullanabilirsiniz. Yada ip bağlayarak sarkaç süs olarak da yapabilirsiniz. Tüylü ipten oyuncak kuş yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı tüylü kuş çalışmasını kolayca yapıp hemen süs amaçlı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sarkaç süs çalışması olarak bu güzel kuş yapımı çalışmasını TV ünitesi önüne de koyabilir veya vitrin süsü olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmasını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

tuylu-ipten-oyuncak-kus-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*