TÜYLÜ İPTEN OYUNCAK KUŞ YAPMAK

 

 

0

 

Tüylü ipten oyuncak kuş yapmak için paylaştığım bu güzel minyatür çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak paylaştığım bu güzel çalışmayı boş zamanınızı değerlendirmede kullanabilirsiniz. Anlatımlı kolay yapılan bu güzel çalışmayı süs niyetine yapabilirsiniz.

Oyuncak olarak yapıp kullanabilirsiniz. Yada ip bağlayarak sarkaç süs olarak da yapabilirsiniz. Tüylü ipten oyuncak kuş yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı tüylü kuş çalışmasını kolayca yapıp hemen süs amaçlı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sarkaç süs çalışması olarak bu güzel kuş yapımı çalışmasını TV ünitesi önüne de koyabilir veya vitrin süsü olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı süs çalışmasını yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

tuylu-ipten-oyuncak-kus-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız SÜT KUTUSUNDAN OYUNCAK APARTMAN YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir