Tüylü Kumaştan Oyuncak Kedi Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda farklı bir oyuncak yapma çalışmasını paylaştım. Tüylü kumaştan oyuncak kedi yapmak için resimli paylaşımdan yararlanarak sizde çok güzel oyuncak kedi çalışmaları yapabilirsiniz. Evinizde sağlıklı oyuncak yapmak isterseniz bu güzel çalışmanın aşamalarını takip ederek sizde kolaylıkla çocuklarınıza veya kendinize yapabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için daha önce oyuncak kategorisinde birçok çalışma paylaştım.

Sizde evde oyuncak yapmak istiyorsanız bu güzel çalışmanın anlatımından yararlanabilirsiniz. Tüylü kumaştan oyuncak kedi yapmak için malzemeler ise oldukça kolay bulabileceğiniz şekildedir. Hobi marketlerden veya incik boncuk satan dükkanlardan tüm malzemeleri temin edebilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmayı sevenlerdenseniz sitemizde birçok çalışmanın tarifini bulabilirsiniz. Tüylü kumaştan kedi yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • pamuk veya yün.
  • tüylü kumaş veya benzeri.
  • makas.
  • iğne iplik.

 

 

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya düzenleyebilirsiniz. Evde tüylü kumaştan kedi yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tuylu-kumastan-oyuncak-kedi-yapmak

Yapımı oldukça eğlenceli olan bu oyuncak kedi çalışmasını yaparak ister satabilir para kazanabilirsiniz. İsterseniz evinizde TV ünitesi önüne oyuncak grubuna ekleyebilirsiniz. Çocuklarınıza da yapıp verebilir ve onlara sağlıklı oyuncaklar yapmış olursunuz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ki tüm adımları eksiksiz uyguladığınızda sorunsuz oyuncağı ortaya çıkartmış olursunuz. Evde kumaştan kedi oyuncak yapmak için farklı çalışmaları sitemizde yer alan oyuncak bölümünde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/18844736

 

Daha önce paylaştığımız Çoraptan Tavşan Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir