ÜÇ BOYUTLU DANSÖZ MODELİ HAVLU KENARI DANTELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

uc-boyutlu-dansoz-dantel4-737x415
Uc-Boyutlu-Dansoz-Havlu-Kenari-Dantel-Modeli

Havlu kenarı için üç boyutlu dantel modeli yapımı

Havlu kenarı için farklı modeller arayanlara bugün çok şık bir üç boyutlu dantel modeli yapımı göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim bu model sizlerinde çok hoşuna gidecek gösterişli bir model.

uc-boyutlu-dansoz-dantel1

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için harika dantel modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere üç boyutlu dansöz havlu kenarı modeli yapımı göstermek istiyorum. Ben bu modeli çok beğendim ve sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. Özellikle çeyiz hazırlıkları yapanlar mutlaka bu modelin yapımına göz atmalılar.

uc-boyutlu-dansoz-dantel2

Çeyizlik dantel modelleri için ilerde sizlere yeni modelleri göstermeye devam edeceğim. Havlu kenarının süslemelerinde danteller sıklıkla kullanılıyor. Bugün göstereceğim modelde renkli oya ipleri kullanılıp beyaz bir dantel üzerine küçük modeller yapılmış. Bu şekilde çok hoş bir görünüm elde edilmiş.

uc-boyutlu-dansoz-dantel3

Beyaz ip ile önce havlu kenarına gelecek uzunlukta zincir çekilip bunun üzerine taban kısmı yapılmış. Daha sonra yapılan bu tabanın üzerine eklemek için küçük motifler yapılmış. Burada renkli oya ipleri ile küçük motifler yapıldığı için havlu daha şık görünecektir. Dilerseniz havlu içerisindeki desenlere uygun olarak renkli ipler seçip güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Havlu kenarı dantel modeli yapımı için videoda çok güzel bir anlatım yapılmış. Burayı takip ederseniz sorun yaşamdan bu modeli yapıp havlu kenarına ekleyebilirsiniz.

Üç boyutlu dansöz havlu kenarı dantel modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*