Üçgen Peynir Kutuları ve Duvar Kağıtlarından Süs Yapılışı

 

 

0

 

Üçgen Peynir Kutuları ve Duvar Kağıtlarından Süs Yapılışı – Resimli Anlatım

Simit alırken yanında vazgeçemediğimiz tat olan ve üçgen kutusu olan peyniri çoğumuz severiz. Peki üçgen kap boşaldığında ne yaparız? tabi ki atarız. Ancak bu yazımızda sizlere üçgen kutuyu kullanarak nasıl dekoratif süsler yapabileceğimizi bu yazımızda paylaşacağız. Bu güzel çalışmayı evde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde üçgen peynir kutuları ve duvar kağıtlarından süs yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde çok güzel süslemeler yapabilirsiniz.

Çeşitli süs yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde kendin yap kategorisinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Üçgen peynir kutusu dekoratif süs olarak şahane bir seçenektir. Çünkü kutusunun güzelliği ve üzerine eklenecek motifler ile şahane minik süsler haline getirilebilir. Üçgen peynir kutusu ile süs yapacağınız zaman elinizin altında daima tutkal olması gerekiyor. Çünkü yapacağınız süsün daha sağlam olması için tutkal şart.

 

 

ucgen-peynir-kutusundan-saklama-kutusu-yapimi

Bu minik süslemelerden sizde aklınıza ne geliyorsa yapabilirsiniz. Daha farklı çalışmalar ile bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle…

ornements miniatures – miniature ornaments – Miniatur-Ornamente

 

Daha önce paylaştığımız Yoğurt Tatlısı Tarifi Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir