UĞUR BÖCEK MOTİFLİ PATİK YAPMAK

 

 

0

 

Uğur böcek motifli patik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Benzerlerini daha önce de paylaşmıştım. Ancak uğur böcek temalı çalışmaları pek paylaşmadığımı söyleyebilirim.

Bu güzel motifi başka çalışmalarınız içinde kullanabilirsiniz. Hem güzel uğur böcekli patik modeli yapmış olursunuz. Hem de bu tür çalışmalardan fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan patik çalışmalarını sürekli olarak daha önce resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında onlara da ulaşabilirsiniz.

Adım adım patik yapmayı öğrenebilir ve patiklere motif yapmayı da becerebilirsiniz. Bu tür çalışmaları giymek için yapabilir veya turistik yerlerde satarak para kazanma amaçlı da yapmayı düşünebilirsiniz.

 

 

Bu tür emek harcanan çalışmalar hem beğenilmektedir. Hem de turistlerin de ilgisini çekmektedir. Şimdi çalışmanın anlatımlı resimleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ugur-bocek-motifli-patik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir