UĞUR BÖCEK MOTİFLİ PATİK YAPMAK

1x1.trans

Uğur böcek motifli patik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Benzerlerini daha önce de paylaşmıştım. Ancak uğur böcek temalı çalışmaları pek paylaşmadığımı söyleyebilirim.

Bu güzel motifi başka çalışmalarınız içinde kullanabilirsiniz. Hem güzel uğur böcekli patik modeli yapmış olursunuz. Hem de bu tür çalışmalardan fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan patik çalışmalarını sürekli olarak daha önce resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında onlara da ulaşabilirsiniz.

Adım adım patik yapmayı öğrenebilir ve patiklere motif yapmayı da becerebilirsiniz. Bu tür çalışmaları giymek için yapabilir veya turistik yerlerde satarak para kazanma amaçlı da yapmayı düşünebilirsiniz.

Bu tür emek harcanan çalışmalar hem beğenilmektedir. Hem de turistlerin de ilgisini çekmektedir. Şimdi çalışmanın anlatımlı resimleri ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


ugur-bocek-motifli-patik-yapmak

source

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*