Uyku Gözlüğü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Uyku Gözlüğü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kimi insan gece karanlıkta uyumayı sever. Kimisi de en azından bir gece lambasının yanmasını ister. Bu yazımızda sizlere uyku gözlüğü nasıl yapılır? uyku gözlüğü yapılışı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Evde uyku gözlüğü nasıl yapılır diyorsanız, altta yer alan çalışmayı renk seçimi size kalmış bir şekilde kısa sürede yapabilirsiniz. En azından bu tür çalışmaların nasıl yapıldığı hakkında fikir sahibi de olmuş olursunuz.

 

 

Hatta turistik yerlerde bunları yapıp yapıp satabilirsiniz. Aslında yapımı çok kolay ve biraz emek istiyor. Sabırla ve emekle çok güzel uyku gözlüğü gibi çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve onları sevindirebilirsiniz.

Schlafbrille gemacht – sleep goggles made – lunettes de sommeil faits – occhiali sonno fatti – óculos de sono feito – søvn beskyttelsesbriller lavet

 

 

Daha önce paylaştığımız Tenis Topundan Yapılanlar başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir