Uyku Gözlüğü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


uyku-gozlugu-nasil-yapilir9-630x415

Uyku Gözlüğü Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Kimi insan gece karanlıkta uyumayı sever. Kimisi de en azından bir gece lambasının yanmasını ister. Bu yazımızda sizlere uyku gözlüğü nasıl yapılır? uyku gözlüğü yapılışı ile ilgili bilgiler vereceğiz. Evde uyku gözlüğü nasıl yapılır diyorsanız, altta yer alan çalışmayı renk seçimi size kalmış bir şekilde kısa sürede yapabilirsiniz. En azından bu tür çalışmaların nasıl yapıldığı hakkında fikir sahibi de olmuş olursunuz.


Hatta turistik yerlerde bunları yapıp yapıp satabilirsiniz. Aslında yapımı çok kolay ve biraz emek istiyor. Sabırla ve emekle çok güzel uyku gözlüğü gibi çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve onları sevindirebilirsiniz.

Schlafbrille gemacht – sleep goggles made – lunettes de sommeil faits – occhiali sonno fatti – óculos de sono feito – søvn beskyttelsesbriller lavet

Tenis Topundan Yapılanlar başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*