VİDEO ANLATIMLI 30 DAKİKADA PATİK NASIL ÖRÜLÜR

 

 

0

 

Video anlatımlı 30 dakika da patik örmeyi öğrenmek ister misiniz? bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın detaylı anlatımını içeren güzel bir video paylaştım.

Evinizde patik yapmayı istiyorsanız veya nasıl örüleceğini bilmiyorsanız? mutlaka bu yazımda paylaştığım ders niteliğinde ki çalışmayı yapmayı deneyebilirsiniz.

Örnek resim de paylaştığım çalışmanın tamamlanmış halini görebilirsiniz. Beğendiğinizde nasıl yapıldığını videoyu hazırlayan arkadaşımız detaylı bir şekilde anlatmış ve tüm yapmanız gerekenleri tek tek ifade etmişler.

Kendilerine teşekkürü bir borç biliriz. Şimdi sizleri 30 dakika da patik yapmak için anlatımlı video ve örnek resmi ile baş başa bırakacağım.

Benzer çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında da tunuş işi patik yapımı veya değişik patik örgü örneklerine ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-30dakikada-patik-nasil-orulur

 

 

Daha önce paylaştığımız SAMAN İPİNDEN NİHALE YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir