VİDEO ANLATIMLI AFRİKA ÇİÇEĞİ MOTİF YAPILIŞI

 

 

0

 

Evde kolay bir şekilde Afrika çiçeği motif yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma hem Türkçe anlatımlı hem de detaylı tarife sahip.

Sizde evde bu güzel örgü örneğinin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Evde kolay motif yapmak isteyenler için daha önce de Afrika çiçeği motifi yapmak için benzer çalışmaları paylaşmıştım.

Bu yazımın altında karşınıza mutlaka çıkacaktır. Örnek resmi de yer alan altta bu çalışmanın detaylı anlatımına sahip Türkçe videolu Afrika çiçeği motifi yapmak için Damla hanımın sesinden dinleyeceğiz.

Şimdi sizleri Afrika çiçek motif örneğinin resmi ile ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Sizde anlatımdan yararlanarak bu güzel motif örneğinin yapılışını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-afrika-cicegi-motif-yapilisi

https://www.youtube.com/watch?v=zfaYjf0MCio

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ ÇORAPLARDAN YILAN OYUNCAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir