VİDEO ANLATIMLI AFRİKA ÇİÇEĞİ MOTİFİ YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı videosunu paylaştığım Afrika çiçeği motifi yapmak için detaylı ders videosundan yararlanabilirsiniz. Örnek resimdeki gibi sizde evde bu tür örgü örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Sitemizde örgü işleri ve örgü örnekleri bölümünde değişik örgülerin anlatımlarını paylaşmıştık. Bu yazımda da yine sizlere değişik ve anlatımı olan Afrika çiçeği motif örneği yapmak isteyenler için güzel bir video paylaştım.

Anlatımlı video sayesinde sizde bu güzel örgü örneğini zorlanmadan yapmasını öğreneceksiniz. Kısa sürede yapabilir ve çeşitli örgüler için bu güzel çiçek motif örneğini kullanabilirsiniz.

Çeşitli örgü örnekleri ve farklı desen örneklerini sitemizde sürekli olarak örgü işleri bölümünde paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında hepsi karşınıza çıkacaktır.

 

 

Şimdi sizleri video anlatımlı afrika çiçek motifi yapmak için anlatımlı ders ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-afrika-cicegi-motifi-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=lpdl5yABRRY

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ BEBEK PATİĞİ NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir