VİDEO ANLATIMLI AFRİKA ÇİÇEĞİ MOTİFİ YAPMAK


video-anlatimli-afrika-cicegi-motifi-yapmak

Anlatımlı videosunu paylaştığım Afrika çiçeği motifi yapmak için detaylı ders videosundan yararlanabilirsiniz. Örnek resimdeki gibi sizde evde bu tür örgü örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz.

Sitemizde örgü işleri ve örgü örnekleri bölümünde değişik örgülerin anlatımlarını paylaşmıştık. Bu yazımda da yine sizlere değişik ve anlatımı olan Afrika çiçeği motif örneği yapmak isteyenler için güzel bir video paylaştım.

Anlatımlı video sayesinde sizde bu güzel örgü örneğini zorlanmadan yapmasını öğreneceksiniz. Kısa sürede yapabilir ve çeşitli örgüler için bu güzel çiçek motif örneğini kullanabilirsiniz.

Çeşitli örgü örnekleri ve farklı desen örneklerini sitemizde sürekli olarak örgü işleri bölümünde paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında hepsi karşınıza çıkacaktır.


Şimdi sizleri video anlatımlı afrika çiçek motifi yapmak için anlatımlı ders ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-afrika-cicegi-motifi-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=lpdl5yABRRY

TIĞ İŞİ BEBEK PATİĞİ NASIL YAPILIR başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*