VİDEO ANLATIMLI AJURLU BALIK SIRTI ÖRNEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Video anlatımlı ajurlu balık sırtı örneği yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım çalışmayı kolayca öğrenebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma maalesef Türkçe değil. Ancak Türkçe videolu anlatıma sahip ajurlu balık sırtı örneğinin yapılışını anlatan çalışmalar buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Anlatımlı çalışmaları sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü modelleri kategorilerinde bulabilirsiniz. Daha önce de ajurlu örgü örneklerinin anlatımlarını paylaştığımı hatırlıyorum.

 

 

Bu yazımda da yine paylaştığım çalışmaya benzer birçok çalışma bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Video anlatımlı ajurlu balık sırtı örneği yapmak için çalışma ve örnek resimleri alttadır. Sizde izleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizi çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI YOL AYRIMI ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir