VİDEO ANLATIMLI AJURLU YAPRAK ÖRNEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı video şeklinde paylaştığım ajurlu yaprak örneği çalışmasıyla ilgili örnek resimler de paylaştım. Anlatımlı video Türkçe olup, aşamaları takip ederek sizde evde bu güzel örgü modelini kolaylıkla yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde kolay örgü işleri yapmak istiyorsanız sitemizde yer alan örgü kategorilerine mutlaka bakmalısınız. Birçok kolay yapılan örgü örneği ve modelini sitemizde resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde bulabilirsiniz.

Bu yazımızın da altında benzer örgü çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Video anlatımlı ajurlu yaprak örneği çalışmasına benzer çalışmalarını bolca sitemizde bulabilirsiniz. Bu güzel örnek ile yelek örgüsünde kullanabilirsiniz.

 

 

Çeşitli örgü çalışmalarınızda ajurlu yaprak örneğini zevkle kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizi Türkçe video anlatımlı ajurlu yaprak örneği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest.com

Daha önce paylaştığımız DONDURMA ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR OK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir