VİDEO ANLATIMLI BAYAN BERE ŞAPKA YAPIMI

evde-kolay-bayan-bere-sapka-yapimi-737x415

Evde kolay bir şekilde sizinde yapabileceğiniz güzel bir şapka veya bere çalışmasının anlatımlı videosunu paylaştım. Örnek resminden de anlayacağınız üzere bayan bere modeli yapmak isteyen veya bayan şapkası yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanabilirler.

Evde yapılan kolay örgü bere modellerinin anlatımlarını bu yazımın altında bulabilirsiniz. Hatta bere modelleri kategorisinde de çeşitli bere yapımı veya şapka yapımıyla ilgili anlatımlı derslere ulaşabilirsiniz.

Video anlatımlı bayan bere şapka yapımı çalışmasında Damla hanım tüm detayları tek tek anlatmış ve uygulamalı olarak video hazırlamış.

Yapmanız gereken malzemelerinizi temin edip, anlatımlı videoyu izleyerek aynı çalışmayı kısa sürede yapmak. Şimdi sizleri anlatımlı bayan bere modeli yapmak için video ve örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-bayan-bere-sapka-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*