VİDEO ANLATIMLI BAYAN BERE ŞAPKA YAPIMI

 

Evde kolay bir şekilde sizinde yapabileceğiniz güzel bir şapka veya bere çalışmasının anlatımlı videosunu paylaştım. Örnek resminden de anlayacağınız üzere bayan bere modeli yapmak isteyen veya bayan şapkası yapmak isteyenler bu güzel çalışmadan yararlanabilirler.

Evde yapılan kolay örgü bere modellerinin anlatımlarını bu yazımın altında bulabilirsiniz. Hatta bere modelleri kategorisinde de çeşitli bere yapımı veya şapka yapımıyla ilgili anlatımlı derslere ulaşabilirsiniz.

Video anlatımlı bayan bere şapka yapımı çalışmasında Damla hanım tüm detayları tek tek anlatmış ve uygulamalı olarak video hazırlamış.

Yapmanız gereken malzemelerinizi temin edip, anlatımlı videoyu izleyerek aynı çalışmayı kısa sürede yapmak. Şimdi sizleri anlatımlı bayan bere modeli yapmak için video ve örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-kolay-bayan-bere-sapka-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=ZEuLUq0jJ9Y

Daha önce paylaştığımız YENİ FRANSIZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*