VİDEO ANLATIMLI BEBEK ELDİVENİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yapılan anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde adımları takip ederek yapabileceğiniz video anlatımlı bebek eldiveni yapmak için paylaştığım çalışma yine Damla hanıma ait.

Kendisine teşekkür ediyoruz. Çok güzel çalışmalar paylaşıyor. Bu yazımda paylaştığım örnek resim ve anlatımlı video sayesinde sizde bebek eldiveni nasıl yapılır diyorsanız, artık anlatımlı videoyu takip ederek nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz.

Daha önce bebek patik yapımı veya bebek tulumu yapmak gibi birçok çalışmanın resimli anlatımı ile anlatımlı videolarını paylaşmıştım.

Ancak bebek eldiveni yapmak için herhangi bir çalışma paylaştığımı hatırlamıyorum. Şimdi sizleri örnek resim ve video anlatımlı bebek eldiven modeli yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-bebek-eldiveni-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=TGK5C91JMp8

 

 

Daha önce paylaştığımız YENİ TOPLANMIŞ TOPUZ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir