VİDEO ANLATIMLI BEREYE TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için size bu yazımda video anlatımlı bereye tığ işi çiçek yapmak isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım. Damla hanımın eserlerinden bir paylaşımla yine karşınızdayız.

Video anlatımlı tığ işi çiçek yapma çalışması sayesinde sizde bu güzel tığ işi çiçek motifini bere veya değişik çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Öğrenebilmeniz için Türkçe anlatımlı videoyu iyice izlemeniz yeterli olacaktır.

Damla hanım tüm detayları ve ayrıntıları anlatmış. Yapmanız gereken tığ işi çiçek yapmak için anlatımlı videoyu baştan sonuna kadar izlemek ve aynı çalışmayı evinizde yapmaya başlamak.

Kolay bir şekilde yapımını öğreneceğinizi düşünüyorum. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinde bulabilirsiniz.

 

 

Evde kolay yapılan anlatımlı tığ işi çalışmaları sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı bereye tığ işi çiçek yapmak için video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-bereye-tig-isi-cicek-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=ETiXecl9Omw

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI ÖRGÜ KURDELE SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir