VİDEO ANLATIMLI BEREYE TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPMAK

video-anlatimli-bereye-tig-isi-cicek-yapmak-2

Evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için size bu yazımda video anlatımlı bereye tığ işi çiçek yapmak isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım. Damla hanımın eserlerinden bir paylaşımla yine karşınızdayız.

Video anlatımlı tığ işi çiçek yapma çalışması sayesinde sizde bu güzel tığ işi çiçek motifini bere veya değişik çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Öğrenebilmeniz için Türkçe anlatımlı videoyu iyice izlemeniz yeterli olacaktır.

Damla hanım tüm detayları ve ayrıntıları anlatmış. Yapmanız gereken tığ işi çiçek yapmak için anlatımlı videoyu baştan sonuna kadar izlemek ve aynı çalışmayı evinizde yapmaya başlamak.

Kolay bir şekilde yapımını öğreneceğinizi düşünüyorum. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan ” Tığ İşi ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Evde kolay yapılan anlatımlı tığ işi çalışmaları sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı bereye tığ işi çiçek yapmak için video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-bereye-tig-isi-cicek-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=ETiXecl9Omw

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*