VİDEO ANLATIMLI ÇAN ÇİÇEĞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Evde kolay yapabileceğiniz örgü örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve keyifle yapabileceğiniz bir örgü örneğinin anlatımlı videosunu paylaştım.

Sitemizde bol bol örgü örneklerinin yapımını anlatan çalışmalara ulaşabiliyorsunuz. Hemen bu yazımın altında da bu paylaştığım örneğe benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Video anlatımlı çan çiçeği örgü örneği yapmak isteyen ev hanımları veya nasıl yapıldığını öğrenmek isteyenler için çok güzel ve Türkçe anlatımlı video paylaştım.

 

 

Adımları uygulayarak sizde bu güzel örgü örneğini çeşitli çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Örnek resminde olduğu gibi sizde aynı çalışmayı zorlanmadan anlatımlı videoyu izleyerek yapımını öğrenebilirsiniz.

Evde çan çiçeği örgü örneği yapmak isteyenler veya bu örgü modelinin nasıl yapıldığını araştıranlar için buyurun anlatımlı videoya ;

source : pinterest.com

Daha önce paylaştığımız EVDE RESİMLİ TABLOLAR YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir