VİDEO ANLATIMLI ÇARPI ÖRGÜ MODELİ

 

 

0

 

Video anlatımlı çarpı örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen hanımlar ekran başına… bu yazımda sizlere anlatımlı ders özellikli çarpı örgü örneğinin nasıl yapıldığını aktaran güzel bir çalışma paylaştım.

Video yabancı konuşuyor. Ancak görüntüsünden yararlanarak nasıl yapıldığını izleyebilir ve kısa sürede öğrenebileceğinizi düşünüyorum.

Evde kolay örgü yapmak isteyenler için bu tür çalışmaları sıklıkla paylaştığımı söyleyebilirim. Hatta bu yazımın hemen altında benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Evde çarpı örgü modeli yapmak için paylaştığım çalışmanın bir de örnek resmini hemen altta paylaştım. Tamamlanmış halini kolaylıkla görebilirsiniz.

Aynı çalışmayı video anlatımlı dersi izleyerek öğrenebilir ve sizde nasıl yapıldığını kavrayabilirsiniz. Şimdi sizleri videolu çarpı örgü modeli yapımının çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-carpi-orgu-modeli-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE GRAPON KAĞIDINDAN KUĞU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir