VİDEO ANLATIMLI ÇİÇEK MOTİFLİ BANYO LİFİ YAPMAK

video-anlatimli-cicek-motifli-banyo-lifi-yapmak-737x415

Bu yazımda sizlere çok güzel bir anlatım paylaştım. Video anlatımlı çiçek motifli banyo lifi yapmak isteyen ev hanımlarına yönelik bu güzel lif örneği benim de çok hoşuma gitti.

Benzerlerinin örnek resimlerini sitemizde yer alan ” Lif Modelleri ” kategorisinde sıklıkla bulabilirsiniz. Ancak daha önce anlatımını pek paylaştığımı hatırlamıyorum.

Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma da videoyu hazırlayan annemizin eline sağlık. Çok güzel anlatmış ve detaylı bir şekilde ne yapılması gerektiğini tek tek vurgulamış. Hemen altta size örnek birde resim paylaştım.

Anlatımı izleyerek sizde çiçek motifli lif modeli yapabilirsiniz. Hatta fazla fazla yapıp satabilir ve eviniz için para kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çiçekli lif modeli yapmak için video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-cicek-motifli-banyo-lifi-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*