VİDEO ANLATIMLI ÇİÇEK MOTİFLİ BANYO LİFİ YAPMAK

 

Bu yazımda sizlere çok güzel bir anlatım paylaştım. Video anlatımlı çiçek motifli banyo lifi yapmak isteyen ev hanımlarına yönelik bu güzel lif örneği benim de çok hoşuma gitti.

Benzerlerinin örnek resimlerini sitemizde yer alan ” Lif Modelleri ” kategorisinde sıklıkla bulabilirsiniz. Ancak daha önce anlatımını pek paylaştığımı hatırlamıyorum.

Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma da videoyu hazırlayan annemizin eline sağlık. Çok güzel anlatmış ve detaylı bir şekilde ne yapılması gerektiğini tek tek vurgulamış. Hemen altta size örnek birde resim paylaştım.

Anlatımı izleyerek sizde çiçek motifli lif modeli yapabilirsiniz. Hatta fazla fazla yapıp satabilir ve eviniz için para kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çiçekli lif modeli yapmak için video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-cicek-motifli-banyo-lifi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÜÇGEN YAPRAK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*