VİDEO ANLATIMLI ÇOCUK PANÇO ÖRGÜ MODELİ YAP

 

 

0

 

Çocuklar için yapılan örgü çalışmalarını uzun zamandır paylaşmıyordum. Bu yazımda yine sizlere video anlatımlı çocuk panço örgü modeli yapmak için çok güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım.

Detayları videolu derste tek tek verilmiş. Yapmanız gereken örnek resimdeki gibi çocuk panço nasıl yapılır diyorsanız anlatımlı videoyu izleyip, adımları uygulamak ve çalışmayı tamamlamak.

Video anlatımlı çalışmalar hem kolay yapılıyor. Hem de kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenmemize yardımcı oluyorlar. Son günlerde de her bulduğum çalışmanın video anlatımlı çalışmasını paylaşmaya çalışıyorum.

Çünkü yapımını ayrıntılı bir şekilde öğrendikten sonra hatasız bir şekilde yapmak istediğiniz çalışmaları kısa sürede tamamlayabiliyorsunuz. Şimdi sizleri örgü çocuk panço örneği ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-cocuk-panco-orgu-modeli-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=A0-l5rRHYNo

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ PLAJ ÇANTASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir