VİDEO ANLATIMLI GAZETE KAĞITLARINDAN SEPET ÖRÜLÜŞÜ

 

 

0

 

Video anlatımlı bir şekilde paylaştığım bu güzel çalışma da gazete kağıtlarından sepet örülüşü detaylı bir şekilde anlatılmış. Sizde evde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde artık gazete kağıdından sepet örme işlemi için sanıyorum daha önce de benzer çok güzel çalışmalar paylaşmıştım.

Hatta hasır sepet örme işlemiyle ilgili bir çalışma da da artık gazete kağıtları kullanıldığını hatırlıyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışmada anlatımlı bir şekilde nasıl yapacağınız video üzerinde gösterilmiş.

Tek yapmanız gereken kullanmadığınız gazete kağıtlarını videolu anlatımdaki gibi aşamaları tek tek ilerleyerek gazete kağıdından sepet örme çalışmasını tamamlamak. İnanın kolaylıkla yapabileceksiniz.

 

 

Sprey boya sayesinde gazete kağıdından sepet çalışmasını istediğiniz bir renge boyayabilirsiniz. Bu tür benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Şimdi sizleri hem örnek resimleri hem de anlatımlı videosu ile birlikte gazete kağıtlarından sepet örme işleminin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : youtube.com

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÇAN ÇİÇEĞİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir