VİDEO ANLATIMLI GAZETEYLE SEPET ÖRME TEKNİĞİ

 

 

1

 

Sepet örmeyi gösteren anlatımlı video sayesinde sizde evde gazeteden sepet örme tekniğini öğrenerek çok güzel ve şık örgü sepet çalışmaları yapabileceksiniz.

Daha önce de benzer şekilde birçok kez anlatımlı gazeteyle sepet örme tekniğini gösteren çalışmalar ve örnek kendin yap projelerini paylaşmıştım.

Video anlatımlı gazeteyle sepet örme tekniği arayanlar için bu yazımda paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde evde kullanmadığınız gazeteleri örgü sepetlere dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay yapılan örgü sepet çalışmalarını hemen benzerlerini bu yazımın altından da bulabilirsiniz. Video anlatımlı gazeteyle sepet örmek için çalışmayı mutlaka izlemelisiniz.

Böylece adımlarını öğrendiğiniz tekniği gazete kağıtlarından deneyerek sizde evinizde çok güzel sepetler yapabilirsiniz. Süs sepetleri çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz.

Profesyonelce yaparsanız satıp para da kazanabilirsiniz. Çok güzel bir değerlendirme çalışması olduğunu söyleyebilirim.

Şimdi sizleri detaylı anlatımlı gazeteden sepet örme tekniğini gösteren çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-gazeteyle-sepet-orgu-teknigi-ogrenme

source : youtube.com

 

 

Daha önce paylaştığımız PUZZLE YAPBOZ ÖRGÜ ÖRNEĞİ ANLATIMLI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. adana günlük kiralık daire dedi ki:

    teşekkür ediyorum nuray hanım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir