VİDEO ANLATIMLI HAVLU KENARI ÖRGÜ ÖRNEĞİ

 

Havlu kenarı örneği paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere anlatımlı videosu bulunan güzel bir yeni havlu kenarı örneği yapmak için bir çalışma paylaştım.

Daha önce de benzer havlu kenarı çalışmalarının anlatımlı resimlerini ve videolarını paylaşmıştım. Yine sizlere havlu kenarı modeli yapmak için farklı ve değişik bir çalışmanın anlatımlı videosunu paylaştım.

Türkçe anlatımlı çalışma sayesinde sizde evde havlu kenarı yapmak istiyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanarak kısa sürede bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Video anlatımlı havlu kenarı örgü örneklerini sitemizde bolca bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları bizzat araştırıp, sizler için yayınlıyorum. Böylece evde bu tür çalışmaları yapmak isteyen ev hanımlarına kolaylık olmaktadır.

 

 

Sitemizde yer alan havlu kenarı kategorisinde benzer birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı videosu olan havlu kenarı çalışmasının örnek resmi ve videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-havlu-kenari-orgu-ornegi

source : pinterest.com

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI GAZETE KAĞITLARINDAN SEPET ÖRÜLÜŞÜ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Dantel Havlu Kenarı Kelebek Örme

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*