VİDEO ANLATIMLI İĞNE OYASI ARTTIRMA TEKNİĞİ ÖĞREN

 

Öğretici bu güzel videoda sizlere iğne oyası arttırma tekniği gösterilmiş. Güzel bir paylaşım olsa gerek. Sizde evde iğne oyası tekniklerini uyguluyorsanız, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Video anlatımlı iğne oyası arttırma tekniği öğrenmek isteyenler için paylaştığım bu çalışmaya benzer birçok çalışmaya da sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İğne oyası kategorisinde daha değişik çalışmalara ulaşabilir ve onları da yapmayı öğrenebilirsiniz. İğne oyası örnekleri ve modelleriyle ilgili araştırmalarım sürüyor.

Bulduğum yeni çalışmaları yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-igne-oyasi-arttirma-teknigi-ogren

https://www.youtube.com/watch?v=UcMkQyv9Nhs

Daha önce paylaştığımız PEMBE RENK TIRNAK SÜSLEME ÇALIŞMASI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:2    Ortalama:2/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*