VİDEO ANLATIMLI İKİ RENKLE ÖRÜLEN TIĞ ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Video anlatımlı iki renkle örülen tığ örneği çalışmasından yararlanarak sizde bu güzel örgü örneğini yapmayı öğrenebilirsiniz. Anlatımlı video da aşamaları tek tek verilmiş ve detaylarını izleyerek sizde öğrenebilirsiniz.

Kolaylıkla evinizde bu güzel iki renkle örülen tığ örneğini çıkarabilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak tığ işi çalışmalara yer vermeye çalışıyoruz. Hem güzel çalışmalarla karşılaşıyoruz.

Hem de evde örgü işleri yapan hanımlara kolaylık olması bakımından bu tür kolay yapılan çalışmaların anlatımlı resim veya videolarını buldukça paylaşıyoruz. Bu örgü modelini de umarım beğenirsiniz.

Benzer örgü modellerini ders niteliğinde anlatımlı videolar eşliğinde hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan örgüyle alakalı kategorilerde bu tür birçok çalışmaya fazla fazla ulaşacağınızı söyleyebilirim. Şimdi sizleri evde iki renkle örülen tığ işi çalışmanın anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-iki-renkle-orulen-tig-ornegi

source : pinterest.com

 

Daha önce paylaştığımız ORİGAMİ KAĞITTAN HAYALET YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir