VİDEO ANLATIMLI KOLAY BEBEK BERESİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay bebek beresi yapmak için paylaştığım bu güzel örgü çalışmasının anlatımlı videosundan yararlanarak sizde bebeğinize veya bebeği olan birisine bu çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde yapabileceğiniz bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Yine Damla hanım sayesinde güzel bir çalışma ile karşınıza çıktık.

Bu yazımda sizlere paylaştığım video anlatımlı kolay bebek beresi yapmak için adımları izlemeniz yeterli olacaktır. Detaylı bir şekilde Damla hanım size ne yapmanız gerektiğini anlatıyor.

Kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve çok şık bebek bereleri yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları evde çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Daha değişik bebek örgüleri veya bebekler için yapılan çalışmaları sitemizdeki ilgili kategorilerde bulabilirsiniz. Video anlatımlı bebek bere modeli yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

 

 

video-anlatimli-kolay-bebek-bere-yapimi

https://www.youtube.com/watch?v=6qSntoTzjq8

 

 

Daha önce paylaştığımız ORİGAMİ BATMAN YARASA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir