VİDEO ANLATIMLI LALE ÖRNEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde lale örneği nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok güzel bir örneğin anlatımlı videosunu ve örnek resmini paylaştım. Lale örneği nasıl örülür diyorsanız bu yazımda paylaştığım anlatımlı video da aşama aşama ne yapmanız gerektiği paylaşılmış.

Kolay bir şekilde örgüden lale örneği yapmak için sitemizde benzer çalışmaları da örgü işleri bölümünde bulabilirsiniz. Sitemizde sürekli olarak anlatımlı ve videolu örgü çalışmalarına yer vermeye çalışıyorum.

Hem anlatımını video sayesinde kolayca anlıyorsunuz. Hem de kısa sürede örgü işlerinizde ders nitelikli çalışmalarla kendinizi pekiştirebiliyorsunuz.

Video anlatımlı lale örneği yapmak için paylaştığım video yabancı anlatımlı, ancak izleyerek sizde lale örneği örmeyi öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı video ve resimli örneği ile lale örneği yapmak isteyenler için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

lale-ornegi-nasil-orulur-videolu-anlatim

 

 

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜ BAYAN ÇANTA MODELLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir