VİDEO ANLATIMLI MAYALI HAMURLA PİŞİ NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Kendin yap çalışması olarak bu günkü yazımda sizlere güzel bir yiyeceğin tarifini paylaştım. Damla hanımın anlatımından yine video anlatımlı mayalı hamurla pişi nasıl yapılır? diyenler için paylaştığım çalışma sayesinde sizde kolay bir şekilde pişi yapmayı öğrenebileceksiniz.

Eminim ki kendinize göre bir usule sahipsinizdir. Ancak belki eksiğiniz belki de yaparken farklı yapılışı dikkatinizi çekebilir. Bu yüzden anlatımlı videoyu izleyerek sizde kolay nasıl pişi yapılır öğrenebilirsiniz.

Hiç yapmasını bilmiyorsanız da, evinizde çocuklarınıza veya eşinize yapabilirsiniz. Altın günlerinde de yapıp gelen misafirlerinize ikram edeceğiniz hızlı bir yiyecek türü olduğunu da söyleyebilirim.

Fakat bunu yaptıktan sonra fazla kilolara sahip olacağınızı da eklemek isterim. Yapmadan önce yapıldığında nasıl bir görüntü ortaya çıkıyor diyorsanız, örnek resme de bakabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-mayali-hamurla-pisi-nasil-yapilir

https://www.youtube.com/watch?v=UB9iCft2sJM

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ PAPATYA ÇİÇEĞİ YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir