VİDEO ANLATIMLI MOTİF BİRLEŞTİRME NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Anlatımlı motif birleştirme nasıl yapılır videosunda Türkçe bir şekilde tüm detaylar verilmiş. Damla hanımın sesinden dinleyeceğiniz anlatımlı ve ders niteliğindeki bu güzel çalışmadan yararlanarak sizde motif birleştirme yapmayı öğrenebilirsiniz.

Daha önce de çeşitli anlatımlarla ve örnek resimlerle motif birleştirme yapımını gösteren çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımın altında benzer motif örnekleri ve motif birleştirme teknikleri karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay motif birleştirme nasıl yapılır diyorsanız sitemizdeki örgü işleri bölümünü mutlaka incelemelisiniz.

Benzer çalışmaları buldukça yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri örnek resimle birlikte Türkçe anlatımlı motif birleştirme çalışmasının anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-motif-birlestirme-nasil-yapilir

https://www.youtube.com/watch?v=HcG88iedxBM

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI AFRİKA ÇİÇEĞİ MOTİFİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir