VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BAYKUŞ ANAHTARLIK YAP

 

 

0

 

Evde kolay yapılan örgü anahtarlık çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda video anlatımlı örgü baykuş anahtarlık yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarından gidiyoruz yine… video anlatımından yararlanarak örgüden anahtarlık yapmayı öğrenebilirsiniz. Örgü baykuş anahtarlıklar yaparak kullanabilir veya satışa sunup, para da kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize örüp baykuş anahtarlıklar verebilirsiniz. Hediye olarak da verileceğini düşündüğüm bir çalışma oluğunu da söylemek isterim.

Daha önce resimli anlatım olarak baykuş anahtarlık yapmak veya fimo hamurundan baykuş anahtarlık yapmak gibi değişik çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Zaten o çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz video anlatımlı örgüden baykuş anahtarlık yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-orgu-baykus-anahtarlik-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=48yHhPC3xx4

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : knit owl keychain – stricken Eule Schlüsselanhänger – tricot trousseau de hibou – strik ugle nøglering – متماسكة المفاتيح البومة – вязать сова брелок для ключей

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BERE ŞAPKA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir