VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BERE ŞAPKA YAPMAK

 

Anlatımlı güzel bir kendin yap çalışması paylaştım. Bu yazımda yer alan çalışma video anlatımlı örgü bere şapka yapmak için tüm detayların yer aldığı güzel bir çalışmadır.

Anlatımlı videoyu izleyerek sizde örgü şapka yapmak için bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Çocuklarınıza veya kendinize örgü bere yapabilirsiniz. Yada bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp turistik yerlerde satabilirsiniz.

Sevdiklerinize de örgü bere yapabilir veya örgü şapka yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Sitemizde örgüden şapka yapmak veya bere yapmak için birçok farklı çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

 

 

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile birlikte örgü bere şapka çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orgu-bere-sapka-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=f6ZRRMQLDDk

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI EVDE KOLAY KARIŞIK TURŞU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*