VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BERE ŞAPKA YAPMAK


Anlatımlı güzel bir kendin yap çalışması paylaştım. Bu yazımda yer alan çalışma video anlatımlı örgü bere şapka yapmak için tüm detayların yer aldığı güzel bir çalışmadır.

Anlatımlı videoyu izleyerek sizde örgü şapka yapmak için bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Çocuklarınıza veya kendinize örgü bere yapabilirsiniz. Yada bu tür çalışmaları fazla fazla yapıp turistik yerlerde satabilirsiniz.

Sevdiklerinize de örgü bere yapabilir veya örgü şapka yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Sitemizde örgüden şapka yapmak veya bere yapmak için birçok farklı çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile birlikte örgü bere şapka çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orgu-bere-sapka-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*