VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ TOKA YAPMAK

1x1.trans

Örgüden toka yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı video paylaştım. Örnek resmine de ulaşacağınız çalışmanın anlatımlı videosu Damla hanım tarafından hazırlanmış.

Kolay bir şekilde tarif edilen çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve örgü toka yapabilirsiniz. Örgü toka modellerini daha önce paylaşmıştım. Ancak nasıl yapıldıklarını anlatan resimli anlatım veya videolu anlatımlar paylaşmamıştım.

Sanırım ilk kez paylaşıyorum. Video anlatımlı örgü toka yapmak için paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel örgü toka örneklerinden yapabilirsiniz. Örgü toka çalışmasında ip rengini değiştirebilirsiniz.

Örgüden toka yapmak için farklı renkleri kullanabilir ve kıyafetlerinize uyumlu tokalar yapabilirsiniz. Hatta bu tokaları fazla fazla yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek örgü toka ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


video-anlatimli-orgu-toka-yapmak

EVDE KOLAY CAM KAVANOZ SÜSLEME ÇALIŞMASI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*