VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜYLE KAVANOZ SÜSLEME ÇALIŞMASI

 

 

0

 

Evde eğlenerek yapacağınız örgü çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere video anlatımlı örgüyle kavanoz süsleme çalışması paylaştım.

Daha önce de çok güzel örgüyle süsleme çalışmalarının videosu ve resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Damla hanımın çalışmalarından olan ve evde kendi başınıza yapacağınız oldukça keyifli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Video anlatımlı olması sayesinde durdurup, nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde ezberleyebilir ve aynısını yapabilirsiniz.

Evde saklama kabı olarak da kullandığınız tüm cam kavanozlarınızı örgüyle süsleyebilir ve evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Hatta size dışarıdan nereden aldığınızı dahi sorabilirler.

Bu yüzden bu güzel çalışmayı mutlaka öğrenip, evinizdeki kavanozlara uygulamalısınız. Anlatımlı örgü kavanoz süsleme çalışmasının bitmiş halinin resmi de altta var.

 

 

Hemen anlatımı resmin altında yer alıyor. Değişik bir fikir ve güzel göründüğünü söyleyebilirim. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-orguyle-kavanoz-susleme-calismasi

https://www.youtube.com/watch?v=f30coeKhmTM

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ BANYO LİFİ NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir