VİDEO ANLATIMLI ÖRME PATİK ÖRÜLÜŞÜ

 

 

0

 

Video anlatımlı örme patik örülüşü olarak paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde kolay örgü patik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Örgü patik nasıl örülür diyenler için daha önce de benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını ve anlatımlı videolarını paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan patik örgü modelleri ve örneklerini sitemizde hatta bu yazımın hemen altında bolca bulabilirsiniz. Evde patik yapmak isteyen bayanlar için bu yazımda paylaştığım Türkçe anlatımlı örme patik örülüşünü anlatan anlatımlı videodan yararlanarak sizde bebeğinize veya bebeği olan birisine çok güzel kız bebek patiği veya erkek bebek patiği yapabilirsiniz.

 

 

Kolay bebek patiği örme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde ders niteliğinde bebek ile ilgili kategorilerde paylaşmıştım.

İlgili kategorileri inceleyerek sizde kolay bebek örgü patik çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı örgü bebek patik çalışmasının videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

 

Daha önce paylaştığımız ORİGAMİ KAĞITTAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir