VİDEO ANLATIMLI POPCORN MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Değişik motif örneklerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde yapacağınız ve yapmasını anlatımlı ders niteliğindeki videodan öğreneceğiniz güzel bir çalışma paylaştım.

Video anlatımlı popcorn motif örneği yapmak için paylaştığım anlatımlı video da Damla hanımın sesinden ve anlatımdan bu güzel motif örneğinin yapılışını sizde kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Değişik motif örneklerinin yapılışını anlatan resimli anlatım ve videoları sıklıkla paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımın hemen altında daha önce paylaştığım çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Hepsi birbirinden güzel ve kolay olan örneklerin yapımını anlatan resimli anlatım ve videolar sayesinde hem yeni motiflerin yapılışını öğrenmiş oluyoruz.

 

 

Hem de farklı motif örnekleri ve yapılışını arayanlar yardımcı olmuş oluyoruz. Şimdi sizleri evde kolaylıkla yapımını öğreneceğiniz popcorn motif örneği yapımı ile ilgili videolu anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-popcorn-kare-motifi-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=Q-Xj9jNzvxY

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ GÖMLEKTEN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir