VİDEO ANLATIMLI POPCORN MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Video anlatımlı popcorn motif örneği yapmak isteyen ev hanımları için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı video paylaştım.

Damla hanımın tarifinden sizlere paylaştığım popcorn motifi için daha önce de bir paylaşım yaptığımı hatırlıyorum. Bu yazımın altında karşınıza diğer popcorn motif örneği çıkacaktır.

Yapımı detaylı bir şekilde paylaşılan anlatımlı video üzerinde adım adım popcorn motif örneğinin yapılışı aktarılmış. Evde sizde anlatımlı videoyu izleyerek benzer ip malzemesinden aynısını örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde video anlatımlı popcorn motif örneği yapmak için anlatımlı ders niteliğindeki çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-popcorn-motif-yapilisi

https://www.youtube.com/watch?v=2UT7R_iRCRo

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ ÇORAPTAN PARMAKSIZ SÜSLÜ ELDİVEN YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir