VİDEO ANLATIMLI POPCORN MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK


Video anlatımlı popcorn motif örneği yapmak isteyen ev hanımları için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı video paylaştım.

Damla hanımın tarifinden sizlere paylaştığım popcorn motifi için daha önce de bir paylaşım yaptığımı hatırlıyorum. Bu yazımın altında karşınıza diğer popcorn motif örneği çıkacaktır.

Yapımı detaylı bir şekilde paylaşılan anlatımlı video üzerinde adım adım popcorn motif örneğinin yapılışı aktarılmış. Evde sizde anlatımlı videoyu izleyerek benzer ip malzemesinden aynısını örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde video anlatımlı popcorn motif örneği yapmak için anlatımlı ders niteliğindeki çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-popcorn-motif-yapilisi

https://www.youtube.com/watch?v=2UT7R_iRCRo

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*