VİDEO ANLATIMLI SÖKMELİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

1x1.trans

Evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için bu güzel çalışmanın videolu anlatımını bu yazımızda bulabilirsiniz. Video anlatımlı sökmeli örgü modeli yapmak için çalışmayı Damla hanım hazırlamıştır.

Kendisine teşekkür ediyoruz. Birçok paylaşımını beğendiğimiz Damla hanım bize bu kez video anlatımlı bir şekilde sökmeli örgü modeli yapmak isteyen bayanlara bu güzel çalışmayı detaylıca anlatmış ve yapmış.

Evde örgü işleri yapan bayanlar ise bu tür çalışmaları ve anlatımlı videolar arayanların yararlanabileceğinizi söyleyebilirim. Örnek örgü çalışmalarını altta bulabilirsiniz.

Benzer çalışmaları örgü işleri kategorisinde bulabilir ve onlardan da yararlanabilirsiniz. Sökmeli örgü örneği için paylaştığım video anlatımda baştan sona izlerseniz aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı sökmeli örgü modelinin örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


video-anlatimli-sokmeli-orgu-modeli-yapmak-2

EVDE BURGU SAÇ MODELİ KOLAY ANLATIMI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*