VİDEO ANLATIMLI SÖKMELİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için bu güzel çalışmanın videolu anlatımını bu yazımızda bulabilirsiniz. Video anlatımlı sökmeli örgü modeli yapmak için çalışmayı Damla hanım hazırlamıştır.

Kendisine teşekkür ediyoruz. Birçok paylaşımını beğendiğimiz Damla hanım bize bu kez video anlatımlı bir şekilde sökmeli örgü modeli yapmak isteyen bayanlara bu güzel çalışmayı detaylıca anlatmış ve yapmış.

Evde örgü işleri yapan bayanlar ise bu tür çalışmaları ve anlatımlı videolar arayanların yararlanabileceğinizi söyleyebilirim. Örnek örgü çalışmalarını altta bulabilirsiniz.

Benzer çalışmaları örgü işleri kategorisinde bulabilir ve onlardan da yararlanabilirsiniz. Sökmeli örgü örneği için paylaştığım video anlatımda baştan sona izlerseniz aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı sökmeli örgü modelinin örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-sokmeli-orgu-modeli-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=PXIk6NsgZSg

 

Daha önce paylaştığımız EVDE BURGU SAÇ MODELİ KOLAY ANLATIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir