VİDEO ANLATIMLI TEK PARMAK ELDİVEN YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yapılan eldiven çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay yapabileceğiniz bir kendin yap çalışmasının anlatımlı videosunu paylaştım.

Video anlatımlı tek parmak eldiven yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde örgü eldiven yapmasını öğrenebileceksiniz. Benzer eldiven örgü çalışmalarını sitemizde yer alan ” örgü işleri ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Video anlatımlı tek parmak eldiven nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda paylaştığım örnek resimde gözüken eldiveni sizde anlatımlı çalışmayı izleyerek yapabilirsiniz.

Daha farklı eldiven örgü çalışmaları bu yazımın da altında karşınıza çıkacak. Tek parmak eldiven örgü çalışmasını yine damla hanım aktarıyor.

Benzer çalışmalarını yine paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri anlatımlı tek parmak eldiven yapmak için çalışmanın örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tek-parmakli-eldiven-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=OmYW6ZkweOk

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ GÜL YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir