VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ATKI BERE YAPMAK

 

Evde kolay yapılan kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da video anlatımlı tığ işi atkı bere yapmak için güzel bir videolu anlatım paylaştım.

Detaylı bir şekilde tarifi bulunan video üzerindeki çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Tığ işi bere yapmak için daha önce de benzer birçok çalışmanın resimli anlatımı ile video anlatımlarını paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine tığ işi atkı yapmak veya tığ işi bere yapmak isteyenler için paylaştığım güzel çalışma sayesinde her iki modeli de yapımını öğrenebilirsiniz.

Video anlatımlı çalışmalar hem bu tip örgü çalışmalarını yapmak için iyi oluyor. Hem de anlatımlı olması sayesinde detayları daha iyi anlamak mümkün oluyor. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-atki-bere-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=5BByaH2A-xw

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI TEK PARMAK ELDİVEN YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*