VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ATKI BERE YAPMAK

1x1.trans

Evde kolay yapılan kendin yap projelerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da video anlatımlı tığ işi atkı bere yapmak için güzel bir videolu anlatım paylaştım.

Detaylı bir şekilde tarifi bulunan video üzerindeki çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Tığ işi bere yapmak için daha önce de benzer birçok çalışmanın resimli anlatımı ile video anlatımlarını paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine tığ işi atkı yapmak veya tığ işi bere yapmak isteyenler için paylaştığım güzel çalışma sayesinde her iki modeli de yapımını öğrenebilirsiniz.

Video anlatımlı çalışmalar hem bu tip örgü çalışmalarını yapmak için iyi oluyor. Hem de anlatımlı olması sayesinde detayları daha iyi anlamak mümkün oluyor. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


video-anlatimli-tig-isi-atki-bere-yapmak

VİDEO ANLATIMLI TEK PARMAK ELDİVEN YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*