VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ BANYO LİFİ NASIL YAPILIR

 

 

1

 

Video anlatımlı tığ işi banyo lifi yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir çalışmaya yer verdim. Evimizde hepimizin banyosunda bulunan lifleri bilirsiniz.

İşte onların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, bu yazımdaki çalışmayı izleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra kendinize veya sevdiğiniz kişilere yapıp hediye edebilirsiniz.

Genelde dışarıdan satın alınan lifleri pek önermiyorum. Çünkü nasıl yapılıyor, kimler yapıyor bilemezsiniz. Bu yüzden kendi örgünüzü kendiniz yapmanızı öneriyorum.

Hem evde boş vakitlerinizi değerlendirme, hem el işi marifetlerinizi geliştirme ve hem de evinize katkısı olacak para edecek bir şeyler öğrenmiş oluyorsunuz. Daha önce de lif örneklerini sitemizde çoğu kez paylaşmıştım.

 

 

Yeni lif modelleri ve nasıl yapıldıklarını ise yine anlatımlı bir şekilde sitemizde kategorilerde yada bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi banyo lif modelinin örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-banyo-lifi-nasil-yapilir

https://www.youtube.com/watch?v=Q5MrbK1EDFA

 

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ MOBİLYALARI DEĞERLENDİRME FİKİRLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. dilek dedi ki:

    güzel çalışmalar paylaşıyorsun. teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir