Video Anlatımlı Tığ İşi Bebek Botu Yapmak

 

 

 

video-anlatimli-tig-isi-bebek-botu-yapmak-e1457804799350-737x415

 

 

Video anlatımlı bir şekilde paylaştığım tığ işi bebek botu yapmak için anlatımı takip etmeniz ve tığdan nasıl yapılacağını gösteren çalışmadan yararlanabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde çok güzel tığ işi bebek botu yapabilirsiniz. Bebeğiniz varsa ayakları üşümesin diye ve elbiseleri ile uyumlu çok güzel bebek patik modeli yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan ” Bebek Patikleri ” bölümünde birçok yeni bebek patik modeli çalışmasının resimli anlatımı ile videolu anlatımına ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmanın videosu yabancı, fakat tığdan patik yapmak isteyen bayanlar görsel olarak ne yapıldığını kolaylıkla anlayacaklarını düşünüyorum.

Evde tığ işi patik yapmak için videolu anlatımdan yararlanmanız yeterli olacaktır. Zorlandığınız bir bölüm veya kısım olursa yorum olarak bize yazabilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri video anlatımlı tığ işi bebek botu yapmak için örnek resim ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

video-anlatimli-tig-isi-bebek-botu-yapmak

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 0 ORTALAMA: 0]

2 Comments on Video Anlatımlı Tığ İşi Bebek Botu Yapmak

  1. Daha fazla çeşit ve paylaşım bekliyorum güzel düşünmüşsünüz ellerinize sağlık. Bizde model gönderebilsek beğendiğimiz yapamadığımız modeller oluyor çok isteriz maharetli ellerinizle yapsanız çok mutlu oluruz…
    Saygılar
    Başarılar

  2. zehra hanımcım, ilgin ve alakan için çok teşekkürler. elimizden geldikçe bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. dediğiniz gibi ziyaretçilerin de gönderecekleri bir bölüm düşünüyorum. yakında böyle bir çalışma yapıp, sizleri bilgilendireceğim. sitemizi daha da geliştirmeyi hedefliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*