VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK MOTİFİ YAPMAK

 

 

 

 

video-anlatimli-tig-isi-cicek-motifi-yapmak-737x415

 

 

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere video anlatımlı tığ işi çiçek motifi yapmak için güzel bir videolu anlatım paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarından olan bu güzel çalışmayı sizde yapımını öğrendikten sonra zorlanmadan yapmaya başlayabilirsiniz. Örgü çiçek motif örneklerini bol miktarda sitemizde bulabilirsiniz.

Sürekli olarak bu tür güzel çalışmaları buldukça sizlere paylaşıyorum. Video anlatımlı tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığım çalışmanın hemen önünde bir örnek resmine ulaşacaksınız.

Örnek resim sonrasında paylaştığım anlatımlı videoyu izleyerek tığ işi çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz. Damla hanım detaylı bir şekilde videolu anlatımda tüm aşamaları vermiş.

Ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde paylaşmış. Şimdi sizleri tığ işi çiçek motifinin örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-cicek-motifi-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=O6ozLwQH6t8

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : crochet flower – Häkelarbeitblume – crochet fleur – hæklet blomst – زهرة الكروشيه – крючком цветок

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 1 ORTALAMA: 1]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*