VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK MOTİFİ YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere video anlatımlı tığ işi çiçek motifi yapmak için güzel bir videolu anlatım paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarından olan bu güzel çalışmayı sizde yapımını öğrendikten sonra zorlanmadan yapmaya başlayabilirsiniz. Örgü çiçek motif örneklerini bol miktarda sitemizde bulabilirsiniz.

Sürekli olarak bu tür güzel çalışmaları buldukça sizlere paylaşıyorum. Video anlatımlı tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığım çalışmanın hemen önünde bir örnek resmine ulaşacaksınız.

Örnek resim sonrasında paylaştığım anlatımlı videoyu izleyerek tığ işi çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz. Damla hanım detaylı bir şekilde videolu anlatımda tüm aşamaları vermiş.

Ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde paylaşmış. Şimdi sizleri tığ işi çiçek motifinin örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-cicek-motifi-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=O6ozLwQH6t8

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : crochet flower – Häkelarbeitblume – crochet fleur – hæklet blomst – زهرة الكروشيه – крючком цветок

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÖRGÜ BAYKUŞ ANAHTARLIK YAP başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir