VİDEO ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK ÖRGÜ MODELİ YAP

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere kendin yap çalışması olarak video anlatımlı tığ işi çiçek örgü modeli yapmak için güzel bir anlatım paylaştım. Damla hanımın paylaşımlarından gittiğimiz bu günlerde yine güzel bir çalışma ile yine karşınızdayız.

Örnek resmine de bakıp, bittiği halini görebilirsiniz. Benzer birçok tığ işi çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Video anlatımlı tığ işi çiçek örgüsü yapmak için nasıl yapıldığını gösteren çalışmayı sonuna kadar izlemeniz yeterli olacaktır.

Sitemizde tığ işi ile yapılan birçok çalışmaya video anlatımlı ve resimli anlatımlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Altta tığ işi çiçek örgü modeli ile ilgili örnek resim ve anlatımlı video yer alıyor.

Şimdi sizleri onlarla baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmalara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

video-anlatimli-tig-isi-cicek-orgu-modeli-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=lVVXks3j5Rs

 

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI MAYALI HAMURLA PİŞİ NASIL YAPILIR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir